EVECO, s.r.o. – ekologické služby a poradenství

Nechte si od nás postavit zařízení na ochranu ovzduší

Profesionální ekologické služby, poradenství a výstavba technologií pro ochranu ovzduší. To je naše společnost, která se postará o čistotu odpadních plynů z vašich průmyslových provozů. Svěřte nám dodávku zařízení, jako jsou absorbéry, adsorbéry, biofiltry či odlučovače. Provádíme také měření emisí.

  • Počernická 272/96
  • Praha 10 - Malešice
  • 108 00
  • Možnost parkování v areálu Klimacentrum kde společnost sídlí nebo MHD ze stanice metra Želivského autobusem do zastávky Sídliště Malešice.
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Informace

Platební metody:

  • Hotovost
  • Faktura

Více informací

Profesionální ekologické služby se vyplatí

Provozujete průmyslový podnik, chemicko-technologickou výrobu nebo potravinářskou firmu? Svěřte nám návrh, projekt a dodávku zařízení, se kterými vzroste Vaše jistota, že jste pro ochranu ovzduší a životní prostředí udělali maximum a plníte všechny zákonné povinnosti. Vyhnete se tak nebezpečí znečištění ovzduší překročením emisních limitů škodlivých látek. Poskytneme Vám ucelené ekologické služby v ochraně ovzduší v jednom balíčku nebo na míru Vašim specifickým požadavkům.

Začneme technickým měřením škodlivin v odpadních plynech z provozu a jeho vyhodnocením v laboratoři. Provádíme i autorizované měření emisí. V následném kroku zohledníme specifika provozu a navrhneme potřebné aparáty a zařízení, jejichž instalace je nutná k omezení emisí. Součástí našich služeb je i ekologické poradenství k provozu vašich stávajících zařízení a plánování dodávky případných nových vestaveb a náplní do aparátů.

Účinná ochrana ovzduší

Kromě běžných ekologických služeb vyžaduje moderní ochrana ovzduší aplikaci nových technologických postupů. Vyberte si naše prověřené procesy, jako jsou absorpce, adsorpce, odlučování, chlazení či biotechnologie. Dodáme účinné aparáty, které pracují na jejich principu a které zvládnou odloučit pevné úlety a aerosoly, plynné škodliviny, organické kontaminanty i pach

Objednejte si u nás spolehlivé absorbéry, adsorbéry a odlučovače lehkých kapalin či tuků. Dostanete je buď jednotlivě, nebo v technologických celcích včetně čerpadel, zásobníků, ventilátorů a se systémy měření a regulace podle Vašich potřeb. V jakémkoliv materiálovém provedení (plast, nerez, ocel. tř. 11, různé povrchové úpravy). Nechte si zmodernizovat staré systémy čištění a ochrany. Využijte naše zkušenosti v oblasti techniky ochrany ovzduší.

Napište nám

Povinná pole

Powered by